Angeles Rebeldes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angeles Rebeldes

Angeles
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Šukuosena

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Casi un Angel
Admin
Casi un Angel


Pranešimų skaičius : 257
Age : 28
Miestas : Sun city
Registration date : 2007-12-12

Šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Šukuosena   Šukuosena Icon_minitimeKv. 01 03, 2008 2:25 pm

Kokia šukuosena dažniausiai darotės?O kokią rečiausiai?Ar dau dėmesio skiriat savo šukuosenai?
Atgal į viršų Go down
https://angeles-rebeldes.forumlt.com
Lorely
Nuevo usario
Lorely


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2008-01-26

Šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosena   Šukuosena Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 2:39 am

Plaukai mano gyvenimas, daznai perdazineju, bet tik nuplaunamais, kad nesuslinktu, kazkaip vis dar neatrandu artimiausios sirdzei spalvos, kai rasiu gal rejkes pradet dazyt tikrais. Labai retai kerpu, nes man patinka ilgi, o y mergas visai pusplikem galvom negaliu ziuret, net pykina, yra tokiu, kad vos gali atskirt ar bernas ar merga. Karta nuejau y kavine ir uz mano akiu uzkliuvo tox zmogus, as galvojau kad ten bernas, o veliau pamaciau savo sules tuolete, kad ten merga Laughing pravalas...
Atgal į viršų Go down
Casi un Angel
Admin
Casi un Angel


Pranešimų skaičius : 257
Age : 28
Miestas : Sun city
Registration date : 2007-12-12

Šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosena   Šukuosena Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 4:57 pm

Nu čia tai bajeris
Aš tai plaukų dar nesidažau o šeip mano motina mane žiauriausiai nervina su savo nesamonėm kad mano grifka kaip duonos pardavėjo sūnas(tipo devynioliktas amžius) nu negaliu kaip nervina o man mano grifka patinka o šeip visai neseniai biški apsikirpau plaukūs nes žiauriai ilgi buvo užknisę jau
Atgal į viršų Go down
https://angeles-rebeldes.forumlt.com
wiky
Fan de Angels
wiky


Pranešimų skaičius : 64
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-01-19

Šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosena   Šukuosena Icon_minitimeTr. 02 20, 2008 5:50 pm

Man labai nepatinka, kad mano plaukai gan garbanoti.
Nesu visiška garbanėlė, bet mano plaukai toli gražu netiesūs Rolling Eyes
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šukuosena Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šukuosena   Šukuosena Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Šukuosena
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Angeles Rebeldes :: Laisvė pauksčiams :: Merginos-
Pereiti į: