Angeles Rebeldes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angeles Rebeldes

Angeles
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Casi un Angel

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Casi un Angel
Admin
Casi un Angel


Pranešimų skaičius : 257
Age : 28
Miestas : Sun city
Registration date : 2007-12-12

Casi un Angel Empty
RašytiTemos pavadinimas: Casi un Angel   Casi un Angel Icon_minitimeKv. 01 03, 2008 2:00 pm

Taigi paskaičius Taisykles net neabejoju kad pasirodžiau griešta bet iš tikrųjų visai tokia neesu na vat trumpas aprašymas:
Mano vardas būtų Arina gyvenu in Sun city(Šiauliai) .Man dabar 12 metų lankau Juventos mokyklą.Šeip mėgstu gyventi taip kaip noriu nemėstu kai man aiškina gyvenu pagal savo gyvenimo filosofiją pati žinau kas gerai ka blogai ir mano nuomonę pakeisti yra sunku nors kartais,kartais nuomonę pakeisti galiu labai greit.Šeip esu užsispyrusi ,pasitikiu savimi neesu labai drąsi bet esu labai linksma būna tokių dienų kur manęs draugės klausia"kas tau darosi?Gal visai jau išprotėjai su savo tais bajeriais)" Negaliu sustoti juokavusi dažniausiai visada galiu rasti kažką juokingo kiekviename daikte o kai reikia būti rimtai tai būnu žiauriai rimta ir tada manęs neprajuokins niekas ,šeip nežinau kaip man pavyksta puikia mokytis manyčiau mano atmintis yra tesiog įdeali nes niekada prieš kontrus nesimokau o gaunu puikiausius pažymius nežinau kaip tai man pavyksta
Jei bus klausimų atsakysiu
Atgal į viršų Go down
https://angeles-rebeldes.forumlt.com
wiky
Fan de Angels
wiky


Pranešimų skaičius : 64
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-01-19

Casi un Angel Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Casi un Angel   Casi un Angel Icon_minitimeSk. 01 20, 2008 2:30 pm

Nors su tavim man teko bendraut labai nedaug, taciau kiek man teko tave matyti kituose forumuose tai pasirodei gan draugiska ir faina panele Very Happy
Atgal į viršų Go down
Casi un Angel
Admin
Casi un Angel


Pranešimų skaičius : 257
Age : 28
Miestas : Sun city
Registration date : 2007-12-12

Casi un Angel Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Casi un Angel   Casi un Angel Icon_minitimeSk. 01 20, 2008 6:36 pm

Grax džiaugiuosi kad užsireginai o šeip man reiks gerai pasistenkt kad išpopulerint šitą frm kiek matau
Atgal į viršų Go down
https://angeles-rebeldes.forumlt.com
Sponsored content





Casi un Angel Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Casi un Angel   Casi un Angel Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Casi un Angel
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Casi un Angel galerija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Angeles Rebeldes :: Kita :: Nariai-
Pereiti į: