Angeles Rebeldes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angeles Rebeldes

Angeles
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Casi un Angel
Admin
Casi un Angel


Pranešimų skaičius : 257
Age : 28
Miestas : Sun city
Registration date : 2007-12-12

Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale   Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale Icon_minitimeSk. 12 30, 2007 3:05 pm

Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale

Veidas, pažįstamas iš Cris Morenos projektų. Dabar turėdama 15 metų ji jaučiasi laiminga. Mariana - trečiakursė, pietauja mašinoje, mokosi naktimis kai grįžta iš filmavimų ir sako, kad pirmą kartą pasibučiavo prieš kameras.

Šeštadienis, po pietų, Gran Rex. Per visą Corrientes gatvę driekiasi eilė į Casi Angeles teatrą, vaikai nekantriai laukia kol pamatys savo dievaičius, o tuo tarpu teatro viduje aktorė MARIANA ESPÓSITO (15), ruošiasi šiam interviu, neseniai atvažiavusi iš savo rajono Parque Patricios su savo mama Maria José.

- Koks jausmas būti viena pagrindinių Cris Morenos serialo aktorių?
- Labai geras, aš laiminga, labai patenkinta. Matai, kad man patinka kalbėti? Viską pasakiau vienu sakiniu: gerai, laiminga, patenkinta.

- Nuo mažens daug kalbi?
- Nuo visada. Bet nesistengiu kalbėti, man tai išeina natūraliai. Aš tokia. Bet vaikystėje dažniausiai būdavau "savo pasaulyje", kaip kokia autistė. Žaidžiau viena, daug laiko praleisdavau tyloje. Man patikdavo būti su savimi, galėdavau nuo 2 iki 9 valandos vakaro šokti ar vaidinti prieš veidrodį. Kartais mane pačiupdavo sesė, Ana Laura (20) ir pridažydavo, jai buvau kaip Barbė!

- Žiūrėdavai TV?
- Buvau Cris Morenos fanė, jos programų žiūrovė numeris 1. Man patiko Chiquititas, Rebelde Way, viskas..

- Ką tau dabar reiškia dirbti su Cris?
- Keista. Kai mane atrinko į Rincon de Luz, pirmą serialą kuriame vaidinau, negalėjau tuo patikėt. Ten dainavom ankstesnių Chiquititas sezonų dainas ir aš sakydavau: “Pagalvojus, kad kažkada šokdavau pagal šitas dainas prieš veidrodį, o dabar viską darau iš tikrųjų..”. Neįtikėtina, bet aš dėl to laaabai laiminga.

- O dar ir į atranką pakliuvai netyčia..
- Būtent! Per TV pamačiau reklamą, kad daroma atranka programai “Corazones en banda” ir kadangi niekas nenorėjo ten palydėti, mane nuvežė viena mamos draugė. Taip jau atsitiko, kad tą dieną vyko dvi atrankos ir vietoj to, kad nuvažiuotumėm į Canal 9, nuvažiavom į Ravignani. Viską dariau susiraukusi, nes visos kitos mergaitės turėjo vadybininkes, o aš - ne. Ir dar, kai manęs paklausė iš kur atėjau, pasakiau “iš namų”. Turėjau 10 metų. Po savaitės man paskambino, kad ateičiau į Rincon de Luz kastingą, tik tada supratau, kad buvau nuvažiavusi ne į tą atranką. Dabar žinau, kad nesuklydau, nes ta kita programa niekad taip ir nepasirodė..

- Turbūt tai likimas?
- Visiškai. Nuėjau į tą atranką ir buvau ten kaip kokia Popžvaigždė. Kas savaitę pranešdavo, kas nepraėjo kito etapo, o manęs niekad nepaminėdavo. Taip patekau į Rincon de Luz ir nuo tada dirbu su Cris Morena. Dabar jau 5 metus.

- Mokeisi teatro?
- Niekad. Bet mes turim žmonių, kurie mums padeda. Pavyzdžiui Marisa Devito, mūsų choreografė. Dabar man patiktų mokytis teatro, bet neturiu laiko.

- Kokia yra viena tavo gyvenimo diena?
- Atsikeliu 7 ryto, einu į mokyklą, išeinu 13:20, papietauju mašinoje ir mokausi scenarijų. Kasdien mane nuveža tėtis Carlos. Filmuojuosi 6 valandas, nes esu nepilnametė ir išeinu iš studijų 9 vakaro. Grįžtu namo, pavakarieniauju, išsimaudau, pažiūriu televizorių, kad nebūčiau tokia atsilikus nuo pasaulio ir, dėja, tada prisėdu daryti namų darbų.

- Esi trečiam mokyklos kurse?
- Taip, man duoda labai daug mokytis. Mokykoje, San Vicente de Paul, mane žudo. Beveik kasdien rašom kontrolinius.

- Ir kaip sekasi moksluose?
- Gerai, išsisuku. Pernai nesisekė nė viena pamoka, bet šiais turiu bent 6 iš matematikos. Prisiekiu, čia ne iš tinginystės, tiesiog nesuprantu tų skaičių, man jie nepatinka ir beveik neturiu tam laiko.

- Tu garsi mergina. Esi mokytojų numylėtinė?
- Tai niekaip nesusiję! Visą laiką nedemonstruoju to, ką sugebu, nesu tokia. Mokytojai man padeda kaip gali, bet pasitaiko ir nemandagių. Prisimenu, kai pirmam kurse užmigau klasėj, nes buvau labai pavargus, o geografijos mokytoja mane pažadino taip: “Floricientita, pasakyk Cris Morenai, kad tavęs taip neišnaudotų”. Norėjau ją nudėt, prisiekiu.

- Tu karštakošė?
- Ne, aš labai teisinga. Vienintėlis dalykas, vedantis mane iš kantrybės, tai neteisybė. Šiuo metu klasiokai mane išrinko atsakinga už tokius dalykus, tad visad turiu ginčytis su mokytojais, jei kas ne taip. Bet esu pagarbi, kol su manimi ir kitais elgiasi pagarbiai.

- Kaip tvarkaisi su "šlove"?
- Gerai, bet dėl jos visiškai nesikeliu. Prašau, šaukit į mane, jei kadanors pradėsiu skraidyti. Tai priimu kaip darbą ir pati sustingstu kai pamatau įžymų žmogų. Mėgaujuosi tuo ką darau, bet ne tuo, kad esu žinoma. Tai yra, kad jei manęs ateina paprašyti autografo, tai ne svarbiausia.

- Tavo šeima turbūt tavimi labai didžiuojasi?
- Cha, taip. Su mano senele Elsa viskas kažkaip keistai. Du kartus buvo pažiūrėti manęs teatre, ir kai į ją pažiūrėdavau, atrodydavo lyg vis dar netiki, kad mane mato ant scenos..

- Turi kokių nors planų, kai baigsis Casi Angeles?
- Dar nieko nepasirašiau, dabar mėgaujuosi dabartiniu savo darbu.

- Gandai sako, kad būsi naujo Cris serialo pagrindinė veikėja..
- Rimtai? Nežinojau!

- Tau patiktų?
- Žinoma. Manau, kad jeigu toliau vaidinsiu, praktikuosiuosi ir jai patiksiu, kas nors ir išeis. Man patiktų.

- Cris tave priskiria prie savo favoritų?
- Nemanau. Žinau, kad mane labai myli, ir aš ją taip pat. Galbūt kai buvau mažesnė, į ją žiūrėjau kaip į dievaitę.. ir dabar manau, kad ji geniali, bet esu didesnė ir kitaip bendraujam. Galiu jai pateikti kitokius klausimus ir kalbėti įvairesnėmis temomis.

- Turi kokį nors planą kaip tęsti savo karjerą?
- Ne, juk kiekvienas turi savo kelią. Manasis bus kitoks nei kitų, eisiu juo kaip mokėsiu. Esu kaip kempinė, kuri viską kas vyksta aplink sugeria į vidų, kad galėtų tobulėti.

- Kaip sutari su aktoriais, su kuriais dirbi?
- Puikiai, sutariame labai gerai, nes visą laiką esam kartu. Juos matau dažniau nei savo pačios šeimą!

- Pati jautiesi atsilikusi nuo pasaulio?
- Taip jaučiuosi kai visi kalba apie kažkokį įvykį, kurį rodė per žinias, o aš nenutuokiu apie ką jie..

- Ką žiūri per TV?
- Viskas ką žiūriu vakarais, tai Casi Angeles. Ar man patinka žiūrėti į save? Dabar truputį labiau, bet vistiek esu super savikritiška. Iš pradžių man visiškai nepatiko kaip vaidinu, bet dabar išmokau pamatyti ir gerus dalykus.

- Kalbant apie širdies reikalus.. anksčiau pasibučiavai seriale, nei realiame gyvenime?
- Taip, bet dabar jau esu pasibučiavus ir realybėje.

- Tikrai?
- Gerai jau, pasakysiu: SU PETERIU (JUAN PEDRO LANAZANI) DRAUGAVOM PERNAI KAI FILMAVOMĖS "CHIQUITITAS".

- Tu paraudonavai!
- Todėl, kad niekad to per interviu nepasakoju ir man truputį gėda. Jis buvo mano pirmas ir vienintėlis vaikinas, man labai patiko ir susitikinėjom šešis mėnesius, bet dabar jau esam išsiskyrę. Nebuvo priežąsties, taip jau nutinka gyvenime, dabar labai dažnai matomės ir esam kaip brolis ir sesuo, geri draugai.

- Tu draugiška?
- Turiu daug draugų, bet yra viena, kuria labai pasitikiu. Jos vardas Aldana, draugaujam nuo vaikystės.


Arrow Euge y Lala LT
Atgal į viršų Go down
https://angeles-rebeldes.forumlt.com
orchideja153
Nuevo usario



Pranešimų skaičius : 8
Registration date : 2008-02-16

Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale   Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale Icon_minitimeŠt. 02 16, 2008 11:25 pm

nerealus interviu :d siaip visi jos inerviu tiesiog nuostabus :d galetu ju buti kuo daugiau Laughing
Atgal į viršų Go down
wiky
Fan de Angels
wiky


Pranešimų skaičius : 64
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-01-19

Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale   Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale Icon_minitimeTr. 02 20, 2008 5:41 pm

Skaičiu jau buvau
Na, o kaip interviu tai jis man begalo patinka
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale   Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mariana Espósito: pirmą kartą pasibučiavau seriale
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mariana
» Mariana:mergina po angelu

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Angeles Rebeldes :: Mariana Esposito :: Info-
Pereiti į: