Angeles Rebeldes
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angeles Rebeldes

Angeles
 
rodiklisIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Mariana:mergina po angelu

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Casi un Angel
Admin
Casi un Angel


Pranešimų skaičius : 257
Age : 28
Miestas : Sun city
Registration date : 2007-12-12

Mariana:mergina po angelu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mariana:mergina po angelu   Mariana:mergina po angelu Icon_minitimeŠt. 12 29, 2007 10:33 pm

Mariana: mergina po angelu

Mariana yra toks žmogus kuris kalba be pauzės , bet visada su šypsena,ji yra laiminga. Kiek viena diena ji yra pilna kažko kas jai leidžia galvoti ,kad viskas yra sapnas. Bet ne viskas buna taip stebuklingai kaip rodo per televizorių.Kai jai buvo 10 metų ji nusifilmavo viename iš Cris Morenos projektų kuris vadinosi "Šviesos Kampelis". Ji buvo tokia populiari kaip ir Jonny Deep. Mariana yra mergina is televizijos.Ji turi fanų klubą Ispanijoje ir daug skirtingų foto galerijų. Jau seniai Marianos draugai vadiną ją Lali.

Kaip jautiesi debiutinioje prezentacijoje Gran Rex?
Mariana: Visi mes stengiamės nesuklysti net menkiausiose dėtalėse. Mes daug ruošiamės šiai prezentacijai.

Kai tau buvo 10 metų visada gaudavai to ko norejai vaidindama?
Mariana: Taip, butinai žinojau ko noriu ir kiekvienais metais kas atsitikdavo, buvau labiau įsitikinusi ,kad kiekvienas vaidmuo svarbiausias mano gyvenime. Dėl šito, noriu pratesti aktorystę.

Kokia yra viena Lali diena?
Mariana: Aš apsirengiu ir einu i mokyklą, po mokyklos mano tėvas laukia manęs automobilyje. Aš persirengiu ir išeinu. Einu dirbti-vaidinti,grįštu 21 valandą ir kai grįštu namo pasimokau ir susidedu visus daiktus rytojaus pamokom.
Nėra taip lengva kaip atrodo bet, labai dideliu noru , viskas yra įmanoma. Aš darau kas man patinka. Ir dar aš pasitikiu savimi.

Kaip tave vertina tavo draugai, šeima?
M:Jiems esu Lali, neesu ta garsi mergina draugų grupėje.Jie užtikrina kiekvieną mano žingsnį. Ir dar taip pat dauguma draugų kartoja tuos pačius dalykus, apie mane.Man garsus yra Johnny Depp , ne aš.
Atgal į viršų Go down
https://angeles-rebeldes.forumlt.com
Lorely
Nuevo usario
Lorely


Pranešimų skaičius : 35
Registration date : 2008-01-26

Mariana:mergina po angelu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariana:mergina po angelu   Mariana:mergina po angelu Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 1:54 am

O, sita straipsny skaitau pirma karta. Visaj neblogas, bt as tokiam ritme negaleciau Laughing apskritaj, kur cia rast laiko pamiegot, nebent mokykloj per pertrauka. Draugaj visaj tik kitam gyvenime, kiekvienas norim but garsus, bet paskaicius dinxta ir noras affraid
Atgal į viršų Go down
Casi un Angel
Admin
Casi un Angel


Pranešimų skaičius : 257
Age : 28
Miestas : Sun city
Registration date : 2007-12-12

Mariana:mergina po angelu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariana:mergina po angelu   Mariana:mergina po angelu Icon_minitimeSk. 01 27, 2008 3:28 pm

Nu tikrai man gaila biški jos kad taip žiauriai čia viskas.
Bet manau kad tu turėtu būt jį mačius kažkur čia mes su drauge vertėm bet yra ir kur kiti žmonės vertė
Atgal į viršų Go down
https://angeles-rebeldes.forumlt.com
orchideja153
Nuevo usario



Pranešimų skaičius : 8
Registration date : 2008-02-16

Mariana:mergina po angelu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariana:mergina po angelu   Mariana:mergina po angelu Icon_minitimeŠt. 02 16, 2008 11:23 pm

normaliai verstas tekstas Razz

svarbiausia pasakyta esme Wink o interviu tikrai geras Cool
Atgal į viršų Go down
wiky
Fan de Angels
wiky


Pranešimų skaičius : 64
Age : 29
Miestas : Klaipeda
Registration date : 2008-01-19

Mariana:mergina po angelu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariana:mergina po angelu   Mariana:mergina po angelu Icon_minitimeTr. 02 20, 2008 5:42 pm

Fainas interviu.
Gal kiek nuobodokas, bet man patiko
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mariana:mergina po angelu Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mariana:mergina po angelu   Mariana:mergina po angelu Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mariana:mergina po angelu
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mariana

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Angeles Rebeldes :: Mariana Esposito :: Info-
Pereiti į: